A SZENTESI FOCI - DOKUMENTUM ÉS VIDEÓ GYŰJTEMÉNYE 1998.
a képekre kattintva azok nagyobb és letölthető teljes változata jelenik meg

 


1998. január


Gardino Kupa sorsolás:

Forrás: Medence + foci




Gardino Kupa beharangozó: ----------------------------------- Szentes FC felnőtt:

Forrás: Medence + foci



Forrás: Medence + foci



Forrás: Medence + foci



Január 2-3. Gardino Kupa - utánpótlás teremlabdarúgó torna

Forrás: Szentesi Élet


Beharangozoó:

Forrás: Szentesi Élet

Kinizsi helyzetkép:

Forrás: Szentesi Élet

január 17-18.
Városi Teremlabdarúgó bajnokság 6. forduló


Vízmű körkép - új edző:

Forrás: Szentesi Élet




január 25.
9.00 Indul a Szabadidős Teremlabdarúgó Vándorkupa. Április 5-ig tart várhatóan.
Ünnepélyes megnyitót tart Takács László a torna védnöke. Az eseményt táncbemutató is színezi. A vándorkupa kilenc fordulón keresztül zajlik, belépés ingyenes. A következő forduló január 31-én 9-13-óráig.
Beszámoló az 1. fordulóról:

Forrás: Szentesi Élet



Takács László évértékelése a szentesi sportról:

Forrás: Szentesi Élet



január 31.
9.00 Szabadidős Teremlabdarúgó Vándorkupa 2. ford.




1998. február


február 7.
9-19 óráig: Szentes Kupa utánpótlás teremlabdarúgó torna a Szentesi Kinizsi TE rendezésében.
Szentes Kupa utánpótlás teremlabdarúgó torna végeredményei:
1983-as korcsoport: 1. Tisza Volán Szeged, 2. Szentesi Kinizsi, 3. Szolnoki Sportiskola.
A legtechnikásabb játékos: Borbás Tamás, Kinizsi.
1987-es korcsoport: 1. Szolnoki Sportiskola, 2. Szentesi Kinizsi, 3. Szarvas... 6. Szentes FC.
Gólkirály: Kovács Norbert, Kinizsi, a torna legjobb szentesi játékosa: Mészáros Balázs


február 8. vasárnap
9-13 óráig Szabadidős Labdarúgó Torna 3. fordulója
A Szabadidős Teremlabdarúgó Vándorkupa eredményei:
Gardinó-Bihari FC 5 : 0
Takarékszöv. - Grow Group 2 :1
Szabadidős Tpk-Aranykalász 1 : 6
MÁV SK-Foci 2000 2 : 1
Jupiter-Viki Shop 2 :1
1. Gardino Nexus 9 pont, 2. MÁV SK 9 pont, 3. Aranykalász 6 pont



február 14. szombat
9-13 óráig Szabadidős labdarúgó torna 4. fordulója.
GrowGroup-Gardinó-Nexus 3:2, Foci 2000-Szabadidős TPK 4:0
MÁV SK-Jupiter 1 : 2, Aranykalász-Takarékszövetkezet 1 : 5, Bihari FC-Viki Shop 5 : 3
1. Gardino Nexus 2. Jupiter 3. Takarékszöv.



február 21-22.
9-20 óráig Farsangi teremlabdarúgó torna a Szabadidős Sportklub szervezésében.
Beszámoló:

Forrás: Szentesi Élet


Tavaszváró körkép:

Forrás: Szentesi Élet



február 28. szombat
8.30-17.00 Sportcsarnok: Mikecz Sándor Emléktorna
Beszámoló:

Forrás: Szentesi Élet


Forrás: Medence + foci



Benkő László vezetésével Szentendrén szerepelt az 1992-es születésű Szentes FC csapat, ahol a Grund FC, MTK, BVSC, FTC és az RTK előtt megszerezte a kiírt kupát.

Forrás: Medence + foci




február 29. vasárnap
8.00 „Szuperinfó" Ifjúsági Szabadidős Farsangi Teremlabdarúgó Torna a Klauzál Általános Iskola tornatermében, 18 éves korig, 12 fős csapatok (legfeljebb 3 igazolt játékos megyei I. osztályból). 12 csapatot tudnak fogadni a jelentkezés sorrendjében.

Demeter Gábor, a megye legfiatalabb játékvezetője:

Forrás: Szentesi Élet



Forrás: Medence + foci


1998. március

Kispályás csapataink Orosházán:

Forrás: Szentesi Élet

március 7-8. Városi Sportcsarnok 9-20 óráig
III. Táptransz-Médiaó labdarúgó teremtorna selejtező mérkőzések
1. Nexus (Juhász, Keresztes, Molnár, Zelenka, Tóth, Fehér, Berezvai, Drá-
viczki, Darabos, Vass) 2. Viki Shop, 3. Modulart.
A torna legjobb kapusa: Darabos Imre (Nexus), legjobb mezőnyjátékosa: Csányi Tamás (LVNX)
gólkirály: Váczi Béla (Viki Shop).




Forrás: Medence + foci


március 8-án, vasárnap
14.30 városi sportpálya megye I. osztályú mérkőzés
Szentes FC - Röszke SK

Húsvéti Torna beharangozó

Forrás: Szentesi Élet




Forrás: Medence + foci

Mecénás a 60-as években - Kamu bácsi

Forrás: Szentesi Élet

Mai mecénás - Tóbiás Imre, NIRO-T Kft.:

Forrás: Szentesi Élet


Kinizsi: Mindszenti V. Imre:

Forrás: Szentesi Élet



március 21. szombat
8-14 óráig Délmagyarország Kft. és a Szentesi FC utánpótlás labdarúgó torna a Sportcsarnokban.

Forrás: Szentesi Élet



március 22. vasárnap
9-13 óráig Szabadidős focitorna 6. fordulója lesz a Sportcsarnokban

megye I. o. Szentesi Kinizsi - Móraváros 1 :1




március 28. szombat
9-14 óráig Szabadidős labdarúgó torna 7. fordulója


március 29. vasárnap
15 órakor megye I. o. labdarúgó mérkőzés: Szentes FC-Kiszombor 1-2
Mindszent - Szentesi Kinizsi 1:0


14.30 Sportcsarnok: női labdarúgó torna



Sakkozik és focizik: Hajdú Balázs

Forrás: Szentesi Élet




1998. április

április 1. rendhagyó sporthírek:

Forrás: Szentesi Élet


Forrás: Szentesi Élet



In memoriam Dr. Pető László - 1937-1998

Forrás: Szentesi Élet




április 4. szombat
14.15 -19 óráig Sportcsarnok
Szabadidős labdarúgó torna 8. fordulója



április 5. vasárnap
15.30 megye I. o. labdarúgó mérkőzés: Szentesi Kinizsi - Kistelek 2-1
Sándorfalva - Szentes SC 0-3

14-18 óráig Sportcsarnok: Szabadidős labdarúgó torna

Forrás: Szentesi Élet


április 6-10: WOOD-FOOD utánpótlás focitorna
Első napi eredmények:

Forrás: Szentesi Élet

A győztes Koszta iskola:

Forrás: Szentesi Élet




április 12. vasárnap
15.30 megye I. osztályú bajnoki labdarúgó mérkőzés: Szentes FC - Tápé 2-0
Gyálarét-Szentesi Kinizsi 3:2



Fél pályán világítás:

Forrás: Szentesi Élet

április 17. péntek
Orbán Viktor Szentesen nyomott egy kispályást:

Forrás: Szentesi Élet


április 18. szombat
15.00 Szentes-Fábiánsebestyén női megye I osztályú labdarúgó bajnoki mérkőzés: 1-1



április 19., április 26., május 3. „Opel Arany" Kupa.
Elődöntő: május 9. (szombat) 10 és 10.50 óra.
Döntő: május 9. (szombat) 16.45 óra.
A mérkőzesek helyszíne: Városi Sportcsarnok, Szentes.
Nevezési határidő: április 9. 20 óra.
Csak 32 csapat nevezését tudják elfogadni.
Levelezési cím: Cseuz László - Városi Sportcsarnok (Szentes, Jövendő u. 1.).




Április l9. vasárnap
16.00 megye I. osztály labdarúgó örökrangadó: Szentes FC-Csongrád 0-2
Tápé-Szentesi Kinizsi 2 : 1



Majális beharangozó:

Forrás: Szentesi Élet



április 26. vasárnap
16.00 megye I. osztály labdarúgó bajnoki mérkőzés: Szentesi Kinizsi-Mórahalom 2-1
Zákányszék - Szentes FC 3-1

Opel Arany Kupa 2. h étvége eredmények:

Forrás: Szentesi Élet


Szentes FC:

Forrás: Szentesi Élet

április 30.
Berekháti iskola- focitorna

Forrás: Szentesi Élet



Női foci:

Forrás: Szentesi Élet



1998. május


május 1.
Sportmajális


május 3. vasárnap
14.30 Szentes-Kistelek megyei I. oszt.bajnoki női labdarúgó mérkőzés 1-2
16.30 órakor megye I. osztály labdarúgó bajnoki mérkőzés Szentes FC-Csanytelek 2-0
Röszke - Szentesi Kinizsi 3:1

A Szentes „Opel Arany" Kupa teremfocitorna középdöntőinek eredményei: Nexus-FNM 3:0, Nexus-Takarékszöv. 6:3, Takarékszöv.-FNM 2:1, Batyu Bt.-Szabó Trans 4:3, Szabó Trans-Colo-Colo 3:2, Batyu Bt.-Colo Colo 2:2.


május 9-én, szombat
10-11.30 Sportcsarnok: teremfoci, az „Opel Arany" Kupa elődöntői
16.45: az „Opel Arany" Kupa döntője

Forrás: Szentesi Élet

május 10. vasárnap
16.30 megye I. o. labdarúgó mérkőzés Szentesi Kinizsi - Algyő 0-2
Tisza Új - Szentes FC 3:1
Női: Csongrád-Szentesi Kinizsi 3:1


Serdülő torna győztes csapata 1998. Guggol jobbról az első Kecskés Tomi a 4 . Kovács Gábor.

Forrás: Kovács János

 

Nyári focitábor beharangozó:

Forrás: Szentesi Élet

május 17. vasárnap
9.30 Sportcsarnok: Szentes-Mórahalom megye I. osztályú női labdarúgó mérkőzés 2-0
17.00 megye I. osztályú bajnoki labdarúgó mérkőzés: Szentes FC - Móraváros 2-2
Szőreg-Szentesi Kinizsi 8 : 0





május 24. vasárnap
17.00 megye I. osztályú labdarúgó mérkőzés Szentesi Kinizsi-Mártély 1-3
Szentes FC - Kistelek 3-1
Mindszent - Szentes FC 1-2


május 31. vasárnap
Megye I. o. Kiszombor - Szentesi Kinizsi 2 : 0



1998. június


június 7. vasárnap
17.00 Szentesi Kinizsi-Sándorfalva megye I. o. bajnoki labdarúgó mérkőzés 2-0
Gyálarét - Szentes FC 2-0
Magyar Kupa: Csongrád - Szentes 5-1



Ifik Sankt Augustinban - ismét elsők:

Forrás: Szentesi Élet


Beharangozó - megyei sportnap:

Forrás: Szentesi Élet



június 14. vasárnap
9.30 Sportcsarnok: Szentesi Kinizsi - Szegvár megye I. oszt. bajnoki női mérkőzés 1-4
17.00 Szentes FC - Szentesi Kinizsi 2-1
Beszámoló:

Forrás: Szentesi Élet


Ifik:

Forrás: Szentesi Élet


Az ovisok is fociztak:

Forrás: Szentesi Élet


Beharangozó:

Forrás: Szentesi Élet





június 15. - július 3.
Szentes FC focisuli
A Szentesi Futball Club nyáron napközis rendszerű Fociiskolát és Fociovit szervez. Időpontja: 1998. június 15-től július 4-ig tart. Naponta 9-16-ig. Az oktatást szakképzett edzők végzik.
Reggelit, ebédet, uzsonnát kapnak a gyerekek.
Délelőtt labdarúgás, délután a strandon fürdőzés, úszás, játék. Ez az időtartam 3 hét, hetente 2000 Ft-os önköltséges áron foglalkoztatják a gyerekeket.





június 20. vasárnap
Mórahalom - Szentes FC 2-2
Szentesi Kinizsi - Csongrád 1-3



június 18-21.
4. Testvérvárosok Sportfesztiválja
Rövid beszámoló:

Forrás: Szentesi Élet


VB figyelő:

Forrás: Szentesi Élet



Az országos kispályás bajnok újra együtt 20 év múlva.

Forrás: Nagy szentesi sportkönyv - 2006.



június 27.
Megyei Sportnap
Eredmények:

Forrás: Szentesi Élet



Bizonyítványosztás - évad végi értékelés: Szentes FC

Forrás: Szentesi Élet


Beharangozó:

Forrás: Szentesi Élet


VB figyelő:

Forrás: Szentesi Élet




1998. július

Bizonyítványosztás - Kinizsi

Forrás: Szentesi Élet


VB figyelő:

Forrás: Szentesi Élet



július 11-12.
9.00 Városi Sportcsarnok: Hungerit Kupa - Nyári Teremlabdarúgó Torna


július 18. szombat
9.00 Városi Sportcsarnok: Hungerit Kupa - Nyári Teremlabdarúgó Torna - döntő



Forrás: Szentesi Élet



1998. augusztus

Sörfesztivál beharangozó

Forrás: Szentesi Élet


Indul a bajnokság:

Forrás: Szentesi Élet



augusztus 14-22.
4. Szentesi Sörfesztivál
Sporteredmények:

Forrás: Szentesi Élet


augusztus 30. vasárnap
Szentesi FC Tisza-Új 0 :1
Gyálarét-Szentesi Kinizsi 1 : 0




1998. szeptember

szeptember 5. szombat
16.00 megye I. osztályú labdarúgó mérkőzés: Szentesi FC - Gyálarét 4-1


szeptember 6. vasárnap
16.00 Szentesi Kinizsi - Móraváros 1-4


szeptember 12. szombat
16.00 Szentes FC - Szentesi Kinizsi városi rangadó 2-0

Forrás: Szentesi Élet

szeptember 20. vasárnap
9.30 Sz. Kinizsi - Csongrád megye I. női 1-1
15.30 Kinizsi - Mindszent megye l.o. 3-2




szeptember 26. szombaton
8.30 Városi Sportcsarnok a Sörfesztivál labdarúgó tornája (az eső miatt elmaradt elődöntők)

15.30 Városi Sportpálya megye I. o. labdarúgó mérkőzés: Szentes FC - SZVSE



1998. október

október 3. szombat
Megye I. nők: Szentesi Kinizsi - Szeged 1 : 2
megye I. oszt. labdarúgó mérkőzés: Szentesi Kinizsi-Sándorfalva 1 : 2
megye I. oszt. labdarúgó mérkőzés: Bordány - Szentesi FC 5 : 2

Hungerit Kupa beharangozó

Forrás: Szentesi Élet


CsLSz kritika

Forrás: Medence + foci





Forrás: Medence + foci



Forrás: Medence + foci




Forrás: Medence + foci


október 10. szombat
15.00 megye I. oszt. labdarúgó mérkőzés: Szentesi - FC-Röszke


október 18. vasárnap
Szentesi Kinizsi-Zákányszék 1 : 0
Kiszombor-Szentesi FC 4 : 2



október 23. péntek
8.30 Városi Sportcsarnok IV. Táptransz Kupa teremlabdarúgó torna 1. nap



október 24. szombat
14.30 megye I. oszt. bajnoki labdarúgó mérkőzés: Szentesi FC - Mártély 1-0
Szentesi FC-Mártély 1 : 0

október 25. vasárnap8.30 IV. Média-6 - Táptransz Kupa teremlabdarúgó torna 2. nap
Gold-Batyu Bt. (Csongrád) - Nexus (Szentes) 3:1
3. Modulárt (Szentes)
4. Penna Club (Hmvhely)





1998. november

november 1. vasárnap
9.30 megyei I. osztályú női labdarúgó mérkőzés Szentesi Kinizsi - Deszk
13.00 Városi sportpálya, megye I. oszt. labdarúgás: Szentesi Kinizsi-Mórahalom




november 8. vasárnap
Indul a Hungerit Kupa
9.00 Városi teremlabdarúgó bajnokság a Hungerit Kupáért 2. forduló

megye I. o. férfi:
Szentesi Kinizsi-Kistelek 0:1,
Mindszent-Szentesi FC 3:0



november 21. szombat
9.00 Városi teremlabdarúgó bajnokság a Hungerit Kupáért 2. forduló
13.00 Városi sportpálya megye I. o. labdarúgó mérkőzés: Szentesi FC-Sándorfala 2 -1
Kiszombor-Szentesi Kinizsi 8 : 0

november 21. vasárnap
Kupabeharangozó:

Forrás: Szentesi Élet


november 28. szombaton
9.00 Városi teremlabdarúgó bajnokság a Hungerit Kupáért 4. forduló


november 29. vasárnap
9.00 Városi teremlabdarúgó bajnokság a Hungerit Kupáért 5. forduló
13.00 megye I. oszt. bajnoki labdarúgó mérkőzés Szentesi Kinizsi-Tápé 0-5
Zákányszék - Szentes FC 3-1

Mikulás beharangozó:

Forrás: Szentesi Élet




1998. december

december 5. szombat
Városi Sportcsarnok: L Cassone Foci Show
19.30 Szentes FC - Csongrád ÉSSE barátságos focishow

december 6. vasárnap
9 - 1 2 óráig Szeretetakciós sportvasárnap.
9.00-9.45 Szeretetakciós terem-labdarúgó torna döntője
9.45-09.50 Megnyitó
9.50-10.15 a HMG és a Klauzál G. Ált. Iskola tornabemutatói
10.20-10.35 a klub Wado-Ryu karate szakkörének bemutatója
10.35-11.20 női szenior kézilabdamérkőzés Szentes-Mindszent
11.25-12.00 Hivatal-Média teremlabdarúgó mérkőzés
12.30 teremlabdarúgó bajnokság a Hungerit Kupáért 5. forduló.
Felnőtt teremlabdarugó torna:
1. Bátyus Csongrád, 2. Hangula Hódmezővásárhely, 3-4. FNM és a Szabadidős Sk Szentes
Férfi teremlabdarúgó mérkőzés: Polgármesteri Hivatal - Tollforgatók 4-4

Forrás: Szentesi Élet



Új elnökség a Kinizsinél:

Forrás: Szentesi Élet


Új elnökség a Szentes FC-nél:

Forrás: Szentesi Élet





Karácsony előtti humoros oldalak a Szentesi Életből:





Krám Lehel visszatért a focihoz:

Forrás: Szentesi Élet



december 27-31.
Téli teremlabdarúgó torna az L.P.L. Gold Kupáért
(felnőttek: dec. 27., 28., fiatalok: dec. 29-30., döntő: dec. 31.)
A torna támogatója: L.P.L. Gold Ékszer és Ötvöstermék előállító és forgalmazó Kft. Csongrád.
A torna rendezője: Városi Sportcsarnok - Szentes


Forrás: Szentesi Élet



A Hungerit Kupa állása:

Forrás: Szentesi Élet




Szentes sportjának értékelése 1998-ban:

Forrás: Szentesi Élet